Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
IsıSepeti.com Hoşgeldiniz

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Ödeme

Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödemeleriniz ile ilgili tahsilat işlemleri sitemizde yer alan Sanal POS sistemi üzerinden 128 Bit SSL Sertifika korumalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Belirtilen sevk adresinde herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren müşterimiz ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ile güvenli ödeme yapabilirsiniz.

 

Teslimat

Siparişleriniz onaylandıktan sonra 1 gün içerisinde Kargo firmasına teslim edilir. Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 15:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü değerlendirilir. Saat 15:00'a kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilir, 3 (üç) iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir. Kargo firmaları tarafından yaşanacak gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Kargo ücreti ürünlerin desi ve ağırlıklarına göre değişkenlik gösterir.

Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim alacağınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak, ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.